0_Македонија.ПорталОпштествоОригинални текстови

Експозе на претседателот на МАНУ Љупчо Коцарев на редовното годишно собрание на Академијата

Македонската академија на науките и уметностите (МАНУ) во 2020 година и предизвиците на МАНУ и на земјава во претстојниот период, а пред сѐ во 2021 година

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close