Svet.SlajderСветСвет.Портал

Експертите го отфрлаат тврдењето на Нетанјаху дека Израел речиси го победил коронавирусот

Тоа е политичка, а не професионална изјава, изјави професорот Хагеј Левин, епидемиолог и поранешен претседател на Здружението на лекари, и ова гледиште го делат и многу други лекари во Израел.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close