0_Македонија.ПорталBiznis.SlajderБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Економските проекти од регионално значење во фокусот на средбата на Заев и Битиќи со менаџментот на Атинската берза

Заедничките економски проекти од регионално значење беа во фокусот на средбата што премиерот Зоран Заев и вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи денеска во Атина ја имаа со менаџментот на атинската берза „Атхекс груп“.

Back to top button
Close
Close