0_Web_АктуелноБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Економски форум „Дали субвенциите создаваат подобри претпријатија? Или подобрите претпријатија добиваат повеќе субвенции?”

Finance Think денеска же одржи економскиот форум „Дали субвенциите создаваат подобри претпријатија? Или подобрите претпријатија добиваат повеќе субвенции?”, на кој промотивно ќе бидат презентирани резултатите од импкт евалуацијата на ефектите од државната помош на мерките од планот за Економски раст.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close