Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

ЕК сака да ја засили контролата на надворешните граници

Европската комисија сака земјите-членки да ја засилат контролата на надворешните граници и да ја интензивираат полициската соработка со цел подобро да се заштити Европска Унија од екстремистички напади

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close