Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

ЕК потврди дека е известена од Модерна за ненавремена достава на вакцини против Ковид-19

Европска комисија денеска потврди дека е известена од американската компанија Модерна за ненавремено доставување на вакцините против Ковид-19

Back to top button
Close
Close