0_Web_Насловна-слајдерЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

ЕК ја одобри употребата на вакцината против Ковид-19 на Модерна

Европска комисија ја одобри употребата на вакцината против Ковид-19 на американската компанија Модерна

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close