ОпштествоОригинални текстови

Едномесечен уредувачки предизвик за членовите на Вики клубовите на тема „Запознајте ја Русија”

Ве известуваме дека Амбасадата на Руската Федерација во соработка со Здружението на граѓани ГЛАМ Македонија во текот на месец февруари, ќе одржи едномесечен уредувачки предизвик за членовите на Вики Клубовите на тема „Запознајте ја Русија”.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close