БалканСвет.Слајдер

Една жртва во пожар во Сараево

Голем пожар избувна во центарот на Сараево, недалеку од Музичката академија, а во тек е гаснење и евакуација на жителите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close