0_Web_АктуелноBiznis.SlajderБизнисБизнис.Портал

Една од најголемите светски компании за недвижности Ре/Макс почнува со работа на македонскиот пазар

Потпретседателот на Владата задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи во рамки на работната посета на Швајцарската конфедерација, се сретна со потпретседателите на Ре/Макс Европа, Курт Лукас и Адриан Бури. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close