Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Една година од првиот „локдаун“ во Европа

Овој викенд се одбележува една година откако Италија беше прва во Европа што воведе блокада поради Ковид-19 - затворањето опфати одредени региони, како што се Ломбардија и Емилија-Ромања, и специфични сектори, како што се дел од училиштата, и драстичните мерки што го шокираа светот

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close