0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderBiznesBiznes.PortalBiznis.SlajderEkonomiShoqëri

Edhe Qeveria e kumtoi vendimin për hoteleritë, nga 21 janari do të jenë të hapura deri në orën 21

Qeveria në mbledhjen e sotme të 40-të me rekomandim të Komisionit për sëmundje ngjitëse ka miratuar ndryshime të Vendimit të orarit të punës së restoranteve dhe objekteve tjera gastronomike konform asaj që nga 21 janari shfuqizohet vendimi për kufizimin e orarit të punës së restoranteve dhe objekteve tjera hotelerike për punë deri në ora 18.

Back to top button
Close
Close