БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Еден милион Бугари не можат да си дозволат летен одмор

Речиси еден милион Бугари не можат да си дозволат одмор во текот на летото, јави БГНЕС.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close