КултураКултура.Портал

„ЕДЕМ“ од Станислав Лем на македонски во издание на „Антолог“

Издавачката куќа „Антолог“ од Скопје, го најавува објавувањето на романот „Едем“, од полскиот писател и футуролог Станислав Лем, најпреведуваниот автор на научна фантастика во светот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close