0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

„Џеј Пи Морган“: Лошо го проценивме проектот Супер лига

Американската банка „Џеј Пи Морган“ призна денеска дека „очигледно лошо го проценила“ проектот европската фудбалска Супер лига, што сакаше да го финансира, но идејата пропадна неполни 72 часа откако беше објавена.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close