0_Магазин.ПорталВидеоСцена

Џејмс Ерл Џонс полни 90 години

Џонс вели дека се чувствува фантастично и благодарно на своите 90 години. - Гледајќи наназад на мојот живот и опсежната кариера, јас сум многу горд на мојата работа и достигнувањата. Обожавам да стареам и да станувум помудар со текот на времето.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close