СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Ќе има новогодишен огномет во Сиднеј, но без публика

Познатиот новогодишен огномет во Сиднеј ќе се одржи, како што беше планирано, но нема да им биде дозволено на луѓето да се собираат и да набљудуваат од пристаништето доколку не се во некој од угостителските објекти.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close