0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Eскобар од Скопје не оди во Софија, но не исклучува дека ќе ја посети

Американскиот заменик-помошник државен секретар за Европа и Евроазија, Габриел Ескобар, по престојот во Скопје нема да оди за Софија, но не ја исклучува можноста да ја посети.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close