0_Sport,PortalFutboll

Dy tifozë e shikuan ndeshjen e Bajernit kundër Unionit nga një dru i gjatë 12 metra

- Dy tifozë bënë përpjekje që ta ndjekin ndeshjen në Bundesligë mes Union Berlinit dhe Bajern Munihut drejtpërdrejtë, edhe krahas kufizimeve për shkak të virusit korona.

Berlin, 18 maj 2020 (MIA) – Dy tifozë bënë përpjekje që ta ndjekin ndeshjen në Bundesligë mes Union Berlinit dhe Bajern Munihut drejtpërdrejtë, edhe krahas kufizimeve për shkak të virusit korona.

Tifozët u ngjitën në një dru të gjatë 12 metra në afërsi të stadiumit të Unionit. Një kohë e panë ndeshjen, por ishin vërejtur nga policia, e cila i detyroi që të zbresin.

Policia nuk i dënoi vepruesit por vetëm i detyroi që ta lëshojnë territorin. fc/

Таг
Back to top button
Close
Close