0_Maqedoni.PortalKorrespondentë MKDKronikëKronikë.Portal

Dy të mitura janë dhunuar në Shtip dhe Koçan

- Dy vajza të mitura në Shtip dhe Koçan janë dhunuar, ndërsa rastet i kanë denoncuar të afërmit e tyre. Spas buletinit të krimit të SPB Shtip dje në orën 13:20 në Stacionin Policor - Shtip, një grua 57 vjeçare nga Shtipi ka denoncuar se një ditë më parë rreth orës 16 një i mitur ka dhunuar mbesën e saj të mitur. Rasti i dytë është në Koçan i denoncuar dje në orën 14:30.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close