0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Dy shtetas serb janë privuar nga liria, janë gjetur 62 emigrantë në automjetin transportues “man”

Dy shtetas serbë u privuan nga liria mbrëmë në ora 23.30 minuta në autostradën A-1, afër tuneleve Javorica, nga nëpunësit policorë nga Stacioni policor për mbikëqyrje kufitare dhe vendkalim kufitar Bogorodicë, së bashku me policë nga Republika e Sllovenisë, pasi në automjetin transportues, me targa të Serbisë u gjetën 62 migrantë.

Back to top button
Close
Close