Korrespondentë MKDKronikëKronikë.PortalLajme nga komunat

Dy rrëshqitje nga rruga me gjithsej tetë të lënduar

Pasi dje në rajonin e Tetovës ka rënë disa centimetra borë dhe u bënë ngrica në rrugë, kanë ndodhur edhe dy rrëshqitje nga rruga me gjithsej tetë persona të lënduar. Aksidenti i parë ka ndodhur rreth orës 18:45 minuta në fshatin Jazhincë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close