BotëBotë.PortalKorrespondentë Botë

Dy javë para zgjedhjeve Trampi në ofensivë, Bajden bindshëm kryeson në sondazhet

Të dy kandidatët për president, republikani Donald Tramp dhe demokrati Xho Bajden, i kanë intensifikuar fushatat e tyre me tubime dhe paraqitje në prag të zgjedhjeve të 3 nëntorit.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close