0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderShoqëri

Dy foshnje meshkuj pas mesnate, në orën dy ka lindur edhe një foshnje femër

Dy foshnje meshkuj kanë lindur pas mesnatës në Klinikën për Gjinekologji dhe Obstetrikë në Shkup. Në orën dy të mëngjesit, lindi një foshnjë femër.

Back to top button
Close
Close