0_Македонија.ПорталОпштество

Дводневна онлајн тркалезна маса „Трансформирање на општеството: Заедница за сите“

По повод 3 декември – Меѓународниот ден на лицата со попреченост денеска и утре ќе се одржи онлајн тркалезна маса насловена „Трансформирање на општеството: Заедница за сите“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close