БалканБалкан.ПорталДописници Свет

Двери: „Мини Шенгенот е антидемократски чин и предавство на српските интереси

Лидерот на таа партија, Бошко Обрадовиќ, на прес-конференцијата изјави дека е потребно граѓаните на референдум да се изјаснат дали се за мини-Шенген.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close