Дописници МКДОпштински вести

Две вреќи со марихуана најдени кај стружанец

Две вреќи со марихуана, 18 патрони за ловечка пушка, две стебла од растението канабис сатива и една дигитална вага, полицијата пронајде кај лице од струшкото село Заграчани.

Back to top button
Close
Close