0_Магазин.ПорталСцена

Двејн Џонсон проговори за „тешката љубов“ и „надреалноста“ на Вин Дизел

Дизел претходно говореше за тоа како им пристапил на затегнатите односи меѓу неговото „алтер его“ - Дом Торето и суперагентот на Двејн - Лук Хобс.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close