0_Web_АктуелноДописници МКДОпштествоХроникаХроника.Портал

Две лица загинаа во собраќајка на патот Штип – Крупиште

Две лица загинаа во тешка сообраќајна несреќа на новиот експресен пат Штип - Крупиште.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close