Дописници МКДОпштински вестиХроникаХроника.Портал

Две лица повредени во сообраќајка на патот Струга – Дебар

Две лица се повредени во сообраќајна незгода на регионалниот пат Струга – Дебар, соопшти денеска СВР Охрид.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close