0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Дваесет и шестгодишник тешко повреден при работа во Зелениково

Дваесет и шестгодишник И.Л. од селото Смесница вчера бил однесен во Градската општа болница „Св. Наум Охридски“ откако се здобил со тешки телесни повреди при работа во селото Зелениково.

Back to top button
Close
Close