Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Дваесет и еден вработен во болница во Загреб позитивни на Ковид-19

Во клиничката болница Меркур во Загреб има 21 вработен позитивен на Ковид-19, а 84 се во самоизолација.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close