Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Дваесет и девет припадници на Гардата на австриската армија инфицирани со Ковид-19

Во касарната Радецки во австрискиот град Хорн 29 припадници на Гардата на австриската армија се заразиле со Ковид-19

Back to top button
Close
Close