Дописници МКДОпштински вестиХроникаХроника.Портал

Дваесет и четири сообраќајни прекршоци за шест часа регистрирани во Кавадарци

Дваесет и четири сообраќајни прекршоци за шест часа биле регистрирани во Кавадарци, информираше денеска Верољуб Додевски, портпарол на СВР Велес.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close