0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Два натпревари суспензија за Конте

Суспензија од два натпревари му е изречена денеска на тренерот на Интер, Антонио Конте, поради вербалниот конфликт со судијата Фабио Мареска на саботниот натпревар против Удинезе во Серија А

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close