0_Спорт.ПорталSport.SlajderКошаркаСпорт

Двајца кошаркари позитивни на Ковид-19 во НБА 

Само двајца кошаркари во НБА биле позитивни на тестирањата за коронавирус, извршени во периодот од 16. до 24. декември, соопшти денеска раководството на Лигата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close