0_Спорт.ПорталКошарка

Двајца Американци и Хрват нови засилувања на МЗТ Скопје Аеродром

Освојувачот на двојната круна минатата сезона во македонското кошаркарско првенство, екипата на МЗТ Скопје Аеродром, донесе три странски засилувања за новата сезона.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close