0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Дуел со опозицијата ќе има, не бегам од тоа, порача Заев

Премиерот Зоран Заев денеска истакна дека е подготвен за дуел до опозицијата, посочувајќи дека многу е важно да се посветат на работите што се договорени на последната лидерска средба. Таму, како што рече, имаме договорени сериозни работи кои носат свои обврски. 

Back to top button
Close
Close