Дописници МКДОстанатоСпорт

Државно јуниорско првенство во кајак на диви води на Вардар во Велес

На патеката во водите на Вардар под Стар Мост во Велес денеска се одржа Државното првенство во кајак на диви води за јуниори.

Back to top button
Close
Close