0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Државниот врв и странски дипломати на „Криволак” на Денот на високи гости на вежабата „Одлучен удар 21“

На армискиот полигон „Криволак“ денеска ќе се одржат активности на Денот за високи гости на вежбата „Одлучен удар 21“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close