0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталЕкономија

Државниот инспекторат за животна средина изврши инспекција во компанијата „Дојран Стил“

Државниот инспекторат за животна средина соопшти дека нивни инспектори во присуство на директорката Ана Петровска, вчера извршиле инспекција во компанијата „Дојран Стил“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close