0_Македонија.ПорталОпштество

Државната АПРЗ со седиште во Битола доби сертификат ISO 9001

Агенцијата за поттикнување на развојот на земјоделството (АПРЗ) со седиште во Битола доби сертификат за управување со квалитет МКС EN ISO 9001:2015.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close