0_Магазин.ПорталЗанимливости

Дрон влета во лавата на вулкан на Исланд, снимена ерупцијата одблизу

Дрон влета во лавата на вулкан на Исланд каде што неговата камера сними зачудувачки снимки.

Back to top button
Close
Close