BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Drejtoresha e CIA-s ka dhënë dorëheqje

Një ditë para inaugurimit të presidentit të ri të SHBA-së Xho Bajdenit, drejtoresha e CIA-s Xhina Haspel, e emëruar nga presidenti në largim Donald Tramp, ka dhënë dorëheqje dhe është larguar nga agjencia e zbulimit pas 36 vjet punë në të.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close