0_Sport,PortalBasketbollRezultatetSport.Slajder

Drama në Toronto me fund të lumtur për Golden Stejtin

Mbrojtësi i trofeut në Ligën NBA, ekipi i Golden Stejtit ka fituar ndeshjen e pestë të serisë finale kundër Torontos me 106:105 dhe e ka ulur diferencën në 2:3 në fitore.

Back to top button
Close
Close