0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Dragi Rashkovski dhe Daniell Stançev në Gjykatën Penale merren në pyetje për furnizimin publik të softuerit

Dragi Rashkovski dhe Daniell Stançev, të dyshuar në rastin për furnizimin publik të softuerit për shkelje të komunikacionit janë dërguar në Gjykatë për të dalë para gjykatësit në procedurë paraprake, konfirmuan për MIA-n nga Gjykata Themelore Penale – Shkup.

Back to top button
Close
Close