Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Драги: Главна задача на италијанската влада е борба против пандемијата

Новиот италијански премиер Марио Драги како приоритет на Владата ја наведе борбата против пандемијата со Ковид-19

Back to top button
Close
Close