0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

DPHM: Nesër dhe pasnesër moti me vranësira me erë dhe dëborë në pjesët jugore dhe veriore të vendit

Moti nesër do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe kohë pas kohe me diell. Paradite në pjesët jugore të vendit do të ketë reshje të kohëpaskohshme të borës. Do të fryjë erë mesatare, kohë pas kohe më e përforcuar nga drejtimi verior, informoi Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close