0_Maqedoni.PortalMKD-ALShoqëri

DPHM: Deri në fund të ditës moti vende-vende do të jetë jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar

Moti deri në fund të ditës vende-vende do të jetë jostabil me reshje të rrëmbyeshme të shiut, bubullima dhe erë të përforcuar. Në orët e mbrëmjes reshjet çdokund do të ndalen, ndërsa gjatë natës vranësirat do të pakësohen, informojnë nga Drejtoria për punë hidrometeorologjike.

Back to top button
Close
Close