Дописници СветСветСвет.Портал

Доживотен затвор за лице од Калифорнија кој ги удавил своите два сина за добивање корист од животна полиса

Судија од Калифорнија осуди лице на 212 години казна затвор во шема за добивање корист од животна полиса, соопшти денеска Министерството за правда.

Back to top button
Close
Close